Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Subscribe for our Special Offers

B'Guest Old City Hotel

Zevkinize uygun odalarımızdan birini seçiniz.

B'Guest Old City Hotel; Dünyanın en özel şehirlerinden biri olan İstanbul’un bütün güzelliğini yaşamaları için B Guest konuklarına her bakımdan eşsiz ayrıcalıklar sunuyor. İstanbul’un ruhunu bütünüyle hissedebileceğiniz bir lokasyon ve otelinizde geçirdiğiniz her an keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz seçkin bir konfor sizi bekliyor. Tarihi Yarımada’da yer alan B'Guest House İstanbul’un harika deniz manzarasına sahip terasında, daha ilk görüşte büyülü bir seyahatin başladığını anlayacaksınız. Otelinizin restorantı, bu şehrin en özel lezzetlerini keşfetmenizi sağlayacak. B'Guest House İstanbul’un ortak salonunda bu benzersiz şehri keşfe gelmiş başka misafirlerle de tanışabilir, ücretsiz wi-fi ile seyahatinizin harika fotoğraflarını arkadaşlarınızla anında paylaşabilir ve resepsiyon hizmetinizden 24 saat yararlanabilirsiniz.

Odalarımız


Bizi Tanıyın

Bizi farklı kılan nedir ?

B'Guest Old City Hotel; Dünyanın en özel şehirlerinden biri olan İstanbul’un bütün güzelliğini yaşamaları için B Guest konuklarına her bakımdan eşsiz ayrıcalıklar sunuyor. İstanbul’un ruhunu bütünüyle hissedebileceğiniz bir lokasyon ve otelinizde geçirdiğiniz her an keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz seçkin bir konfor sizi bekliyor.