Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Subscribe for our Special Offers

Neredeyiz ?

Yakındaki Yerler


Sultanahmet

Otele 15 dk. uzaklıktadır.Cazibesini hiçbir zaman yitirmeyen şehirlerden biri olan İstanbul adeta yıllanmış bir şarap gibi. Sultanahmet’te Gezilmesi Gereken En Önemli 15 Yer listesine bakıldığında ziyaretçilerin en az bir gününü mutlaka ayırması gerektiği ortaya çıkıyor.

Kapalıçarşı

Sadece 5 dk. uzaklıktadır. 558 yıllık tarihiyle dünyanın en eski çarşısı olma özelliğine sahip Kapalıçarşı'nın kapılarından günde 150-200 bin, yılda ise 45 milyon ziyaretçi içeriye adım atıyor.

Galata Kulesi

25 dk uzaklıktadır. Galata Kulesi 528 yılında Bizans İmparatoru Anastasius tarafından Fener Kulesi olarak inşa edilmiştir. 1204'deki IV.Haçlı Seferi'nde yüksek düzeyde hasar alan kule, 1348'de Cenevizliler tarafından yığma taşlar kullanılarak İsa Kulesi adıyla Galata surlarına ek olarak yeniden restore edilmiştir

Çemberlitaş

8 Dk uzaklıktadır. Yüzlerce yıllık tarihi ve onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul, tarihin her devrinde dünyanın en gözde şehirlerinden birisi olmayı başarmış.

Ayasofya

15 dk. uzaklıktadır. Dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan bu ihtişamlı yapı; tarihi geçmişi, mimarisi, mozaikleri ve Osmanlı dönemi eserleri ile yüzyıllar boyunca tüm insanlığın ilgisini çekti ve çekmeye devam ediyor.

Yerebatan Sarnıcı

15 dk uzaklıktadır. İstanbul'un en çok ziyaretçi ağırlayan tarihi mekanlarından Yerebatan Sarnıcı, 9 metre yüksekliğinde 336 sütunu ve 2 Medusa heykeliyle, görenleri kendine hayran bırakıyor.

Galata Köprüsü

20 dk uzaklıktadır. Galata Köprüsü olarak bildiğimiz Karaköy-Eminönü arasında bulunan ile Unkapanı-Azapkapı arasında bulunan ve Atatürk Köprüsü olarak isimlendirdiğimiz Unkapanı Köprüsü‘dür.